3D softvér CounterSketch Bridal/Plus/Studio

Čo je CounterSketch?

Predstavujeme vám 3 spôsoby dizajnovania.

Softvér CounterSketch je kompletný balík pre dizajnovanie na mieru určený pre použitie priamo vo vašej predajni. Tento 3D softvér ponúka širokú škálu upraviteľných dizajnov a možnosti vyhotovenia od hrubých odliatkov až po kompletne vyleštené a osadené šperky.

Inšpirujte sa

Inšpirujte sa ktorýmkoľvek z nádherných dizajnov, alebo vyhľadajte dizajn vo virtuálnej knižnici, aby ste zúžili okruh počiatočných úprav.    

Upravujte

CounterSketch Studio vám umožní vytvoriť perfektný dizajn zmenením centrálneho kameňa, postranných kameňov, kvality kovu, šinky, krapní a oveľa viac priamo pred očami zákazníka v 3D zobrazení.   

Buďte kreatívny

Keď chcete pridať detaily alebo vytvoriť kompletne nové dizajny, funkcia Freehand vám poskytne nástroje,  ktorými dokážete tvoriť za pomoci knižnice s asi 1000 upraviteľnými dizajnovými prvkami.

Objednávajte

So softvérom môžete naceňovať, objednávať a prenášať vytvorené 3D modely do výroby.

KÚPIŤ CS BRIDAL

Posilnite svoj predaj v segmente vždy aktuálnych svadobných zásnubných šperkov a dajte Vaším zákazníkom viac možností so sofvérovým riešením CounterSketchBRIDAL. Vyberajte z komplexnej kolekcie a zmeňte viac, než len centrálny kameň a druh kovu. Upravte na mieru postranné kamene, krapne, šinky a ešte viac s cieľom tvorby dokonalého klenotu ktorý sa bude, v tak výnimočné príležitosti, nádherne vynímať na prstoch zamilovaných.

VIAC TU POROVNANIE NÁVRATNOSTI INVESTÍCIE 

 

Ak sa vám páčia dizajnérske schopnosti riešenia CounterSketch BRIDAL, avšak potrebujete ešte širší produktový rad, pouvažujte nad softvérom CounterSketch PLUS. Obsahuje rozšírenú knižnicu upraviteľných šperkových dizajnov akosvadobné šperky, módne prstenepríveskya viac. 

VIAC TU  POROVNANIE NÁVRATNOSTI INVESTÍCIE

 

KÚPIŤ CSS

KÚPIŤ CS AKTUALIZÁCIU

Posuňte personalizáciu na ďalšiu úroveň s oceneneným (MJSA - Thinking Ahead Award) softvérom COUNTERSKETCH STUDIO s bohatou knižnicou modelov a sofistikovanými dizájnerskými možnosťami. Bezkonkurenčnou funkcionalitou je Freehand, pomocou ktorého dodáte Vaším dizajnom kreatívny rozmer, ako aj vystaviate kompletne nový, originálny kúsok výberom z knižnice komponentov. 

VIAC TU POROVNANIE NÁVRATNOSTI INVESTÍCIE

HORE
TRHOVÉ CENY ZO DŇA 26.09.2022
Zlato 1 643,55 $ Platina 878,00 $ Striebro 19,00 $